27-WEB-KLEIN6

GENA SHOW@RINORA4

01

Happy New Year Party * TINGULLI 3`NT-TUNA-SKIVI-COZMAN

Start:01/01/2014 at 21:00 End:02/01/2014 at 06:00

31

Silvester Party *NOIZY-NORA ISTREFI-AFRIM MUCIQI*

Start: 31/12/2013 at 21:00 End:01/01/2014 at 06:00

24-WEB-KLEIN

GENTA – STUPCAT – DALOOL – DJ KONT – MC MONDY – DJ MULI

Start:24/12/2013 at 21:00 End:25/12/2013 at 05:00

cef4d098cd12.28

MEDA Live On Stage @ Rinora4

Venue : Rinora4 Start : 28/12/2013 at 22:00 End : 29/12/2013 at 05:00 Category : Rinora4 Club Website : http://www.rinora4.com Description :


Recent Articles

GENA SHOW@RINORA4

read more

Happy New Year Party * TINGULLI 3`NT-TUNA-SKIVI-COZMAN

Start:01/01/2014 at 21:00 End:02/01/2014 at 06:00

read more

Silvester Party *NOIZY-NORA ISTREFI-AFRIM MUCIQI*

Start: 31/12/2013 at 21:00 End:01/01/2014 at 06:00

read more

GENTA – STUPCAT – DALOOL – DJ KONT – MC MONDY – DJ MULI

Start:24/12/2013 at 21:00 End:25/12/2013 at 05:00

read more

MEDA Live On Stage @ Rinora4

Venue : Rinora4 Start : 28/12/2013 at 22:00 End : 29/12/2013 at 05:00 Category : Rinora4 Club Website : http://www.rinora4.com Description :

read more

Dafina Zeqiri@Rinora4

Venue : Rinora4 Start : 21/12/2013 at 21:00 End : 22/12/2013 at 05:00 Category : Rinora4 Club Website : http://www.rinora4.com Description :

read more

rinora4 club-07-07-2012

rinora4 club-07-07-2012 www.rinora4.net all GALLERY.

read more

DJ K-RIM-DALOOL-DJ KONT-MC MONDY

Start: 07/12/2013 at 22:00 End: 08/12/2013 at 05:00

read more

ERMAL FEJZULLAHU-DJ KONT-MC MONDY-DJ MULI

Start: 13/12/2013 at 22:00 End: 14/12/2013 at 04:00

read more

FLORI-ANDY GRAMM-KAOS

Start: 14/12/2013 at 22:00 End: 15/12/2013 at 05:00

read more

XENI@RINORA4

read more

Sheila Haxhiraj, provokon me poza "hot"…

…pozon nxehte ne 20-vjetorin e saj Eshte mjaft e pasionuar pas fotove artisike, por kesaj here ka pasur nje arsye me shume per te pozuar ne menyre provokative, pasi Sheila Haxhiraj tashme eshte 20 vjec. Ne naten e ditelindjes, qe e ka festuar ne Tirane me mikeshat e saj, ne menyre mondane dhe pa shume zhurme, Sheila ka realizuar keto foto me fustan te kuq, ku provokon dhe demonstron dashuri me veten.

read more

Albana Osmani ne "Fiks Fare": Nuk zevendesoj Fiorin…!

Surpriza, Fiorit te “Fiksit” do t’i duhet ta ndaje karrigen me Albana Osmanin Ka qene nje surprize per shikuesit e “Fiks Fare” ne “Top Channel” shfaqja te premten ne mbremje ne ekran e Albana Osmanit, ne vend te Fiori Dardhes. Dy muaj pas daljes se Fiorit ne ekran si moderatorja e ketij formati te rendesishem televiziv me largimin e Saimir Kodres, drejtori i “Fiks Fare” ndryshon strategji. Albana Osmani ne kete dalje te saj te pare ka postuar foto te realizuara ne studion e “Fiks Fare”, duke njoftuar fansat e saj ne faqen zyrtare ne Facebook: “Sonte une nis nje eksperience te re ne ‘Top Channel’.

read more

“Miss dhe Mister Tattoo Albania”, po troket

Një super-show, një spektakël i paparë më parë në ballkan që quhet “Miss dhe Mister Tattoo Albania”, po vjen në natën e 5 dhjetorit në Tiranë. “Olsi Clinic Tattoo” ka menduar të sjellë një event madhështor, ku në garë do të jenë meshkuj dhe femra me piktura në trupin e tyre për të garuar për ‘Miss dhe Mister Tattoo’. Ne mësojmë se ky event do të sjellë atë natë edhe emrat shumë të njohur të muzikës dhe jo vetëm të skenës dhe shoë-bizit shqiptar

read more

Lindi Osmani, dhe kokteili i tij për Vip

Ka 5 vjet që jeton në Gjermani, djaloshi që shihni në foto përkrah këngëtares Altuna Sejdiu. Në fakt ai ka dalë me të kur kjo e fundit ishte para disa javësh e ftuar për të këdnuar në diskon “GoldenTime” në Neuss të Gjermanisë.

read more